HAKKIMIZDA

Firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana matbaa-basım sektöründe hizmet vermekte olan Turkuvaz Matbaa ve Reklam geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız. İstanbul Tuzla' da faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır.

Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; Turkuvaz Matbaa ve Reklam, matbaa hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.

Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

+
Tamamlanan Proje
+
Devam Eden Proje
+
Proje Aşamasında
image

NEDEN TURKUVAZ MATBAA?

Profesyonel Ekip

Turkuvaz Matbaa ve Reklam olarak bünyemizde çalışan gerek baskı ustaları gerekse grafik tasarım personelleri kendi alanlarında en donanımlı bilgiye sahip ve işlerinin uzmanı kişilerdir. Yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize aktarma konusunda büyük bir özveri ile çalışmaya devam etmektedirler.

Zamanında Teslimat

Söz veediğimiz gibi... Turkuvaz matbaa olarak basılan veya tasarımı yapılan işleri söz verilen tarihte teslim etmek birinci önceliğimiz ve prensibimizdir.

A Kalite Ürünler

Turkuvaz matbaa ve reklam olarak kullandığımız tüm ürünlerde daima 1. sınıf kaliteli ürünler kullanmaya ve müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz.

Doğru Fiyat Politikası

Firma olarak müşterilerimize kaliteyi pahalıya değil uygun fiyata sunuyoruz